Автозагар: основа правильного вибору засобу

2.07.2025, 16:50 Переглядів: 264 Р

 

Правильно підібраний засіб для засмаги – це не просто гарний відтінок шкіри, а й захист від фотостаріння. Якщо правильно підібрати автозагар для тіла, то гарний відтінок шкіри буде забезпечений.

Як діють автозагари

Автозагари (автобронзанти) - безпечна альтернатива засмазі на сонці або в солярії для тих, кому не подобається блідий відтінок шкіри. Їхня головна діюча речовина — дигідроксіацетон (DHA) — моносахарид, який видобувають з гліцерину, буряків або цукрової тростини. Вступаючи в реакцію з білками епідермісу, він забарвлює шкіру золотистим відтінком. Реакція супроводжується характерним запахом, за який багато хто не любить автозагару. Для маскування виробники косметики додають віддушки або складають формулу так, щоб концентрація DHA була мінімальна.

Усі автозагари дають різний ефект. Найкраще лягають професійні засоби, тому що в салоні їх рівномірно наносять за допомогою спеціального розпилювача.

Сучасні засоби для автозагара - це не тільки смаглявий відтінок на шкірі, а й догляд за шкірою. У сучасні засоби входять додаткові компоненти, наприклад, такі як олія чайного дерева, які доглядають шкіру.

Консистенція автозагара: які бувають засоби

У пошуках ідеального автобронзанта є сенс орієнтуватися на ті ж правила, що і при виборі інших косметичних засобів:

  • автозагари-олії та батери добре підійдуть для тих, хто любить густі щільні засоби; вони ідеальні для сухої та зневодненої шкіри, а також для холодної пори року;
  • автозагари-креми - найпоширеніший і універсальний варіант, що підходить всім типам шкіри. Вони легко наносяться, не залишають жирної плівки, містять не тільки зволожуючі, а й живильні компоненти. Однак у спеку, а також якщо шкіра жирна, можуть бути важкуваті;
  • автозагари у формі мусів, лосьйонів та молочка мають легшу рідку текстуру. Особливо добре вони підходять для літа; підійдуть для жирної та комбінованої шкіри та для тих, хто не любить відчуття плівки на шкірі;
  • автозагари на гелевій та водній основі (сироватки, серпанки, гелі та ін.) – ідеальний варіант для спекотних днів, а для жирної та проблемної шкіри – цілий рік.

Рекомендації щодо застосування

 

Автозагар слід вибирати в залежності від типу шкіри. Як правило, можна знайти засоби для блідої, злегка засмаглої та смаглявої шкіри.

Перед нанесенням цього виду косметики тіло слід попередньо підготувати. Рекомендується видалити зайву рослинність на шкірі, а за день до застосування, шкіру слід ретельно очистити за допомогою скрабу або м'якого пілінгу. На очищену шкіру автозагар лягає більш рівно і тримається стійкіше.

Проводити процедуру рекомендується в ранкові або денні години. Не використовуйте автозасмагу перед сном. Засобу потрібно 2-3 години до повного всмоктування.

Наносити автозагар найкраще на суху чисту шкіру. За 15-20 хвилин до процедури можна зволожити шкіру за допомогою крему для тіла, який ви використовуєте для щоденного догляду. Наноситься плавними круговими рухами у напрямку знизу вгору. Не варто обробляти область пахв. А перехід між різними ділянками тіла, наприклад, між обличчям і шиєю, варто опрацювати особливо ретельно, щоб засмага лягла рівномірно і не виникло контрастних відтінків.

Засобом для автозагара можна скористатися за місяць до відпустки або на початку теплої весни, він підготує шкіру до активного сонця і майбутньої натуральної засмаги. Сучасні бронзуючі засоби мають доглядають властивості і підвищують вироблення меланіну, від чого шкіра поступово набуває рівномірного золотистого відтінку.

Секрет стійкого відтінку на шкірі полягає у першій добі після нанесення. Щоб відтінок закріпився, необхідно дати йому можливість вбратися і «вбудуватися».

Автор: на правах реклами
Теги:
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це редакцію.
  • Kiaparts
  • НОВИНИ ПАРТНЕРІВ:


Свіжий випуск (№ 6 від 6 лютого 2025)

Для дому і сім'ї

Читати номер

Для дому і сім'ї - програма телепередач

Читати номер

Приватна газета

Читати номер
Попередні випуски
Вверх
OSZAR »